Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie
Adres: Stemplew 35 
  99-140 Świnice Warckie
tel./fax. (63) 288-11-06, 288-11-07 
REGON: 365888184
NIP: 507-00-93-423

Numery konta

bankowego

SOSW : 44 9263 0000 0269 9512 2002 0003

MOS: 17 9263 0000 0269 9512 2002 0004

e-mail:

Sekretariatsekretariat@zpewirstemplew.pl


Dyrektor: 

dyrektor@zpewirstemplew.pl

sosw.az.stemplew@wp.pl


Wicedyrektor:

wicedyrektor@zpewirstemplew.pl


Kierownik Internatu:

kierownik@zpewirstemplew.pl


Księgowość: ksiegowosc@zpewirstemplew.pl

Kadrykadry@zpewirstemplew.pl

Magazyn: magazyn@zpewirstemplew.pl


Pedagog SOSW

A.Dulas: adulas@zpewirstemplew.pl

Pedagog MOS

E.Łukasiewicz: elukasiewicz@zpewirstemplew.pl

Psycholog SOSW

Katarzyna Dębska kdebska@zpewirstemplew.pl 

Psycholog MOS

S.Łagodzińska-Włodarczyk: swlodarczyk@zpewirstemplew.pl

WEB

www.zpewirstemplew.pl

 

Wewnętrzne numery telefonów:

101 sekretariat
102 FAX
103 kierownik internatu
104 świetlica B107
105 pokój nauczyciela W-F
106 intendent, magazynier
107 kuchnia
109 księgowość
110 kadry
111 korytarz I p.
112 pokój nauczycielski
113 v-ce dyrektor
114 sekretariat drugi telefon
115 pedagog/psycholog MOS
116 dyrektor
128 świetlica szkolna
133 pielęgniarka 

 

INSPEKTOR
OCHRONY
DANYCH

 

dhync@zpewirstemplew.pl