40-lecie

W roku 2022 przypada Jubileusz 40-lecia działalności Placówki w Stemplewie. Społeczność nasza pragnie upamiętnić lata pracy 1982 – 2022 z dziećmi i dla dzieci nowym Szandarem dla Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie oraz tablicą pamiątkową, która będzie umieszczona na kamiennym postumencie przed budynkiem ZPEWIR w Stemplewie. Zachęcamy pracowników, rodziców, przyjaciół placówki, sympatyków oraz wszystkich, którzy pragną współtworzyć historię tego miejsca do włączenia się w sfinansowanie zakupu sztandaru i tablicy.

Zespół ds. obchodów 40-LECIA KSZTAŁCENIA, WYCHOWANIA, OPIEKI I REHABILITACJI W STEMPLEWIE rozpoczął zbiórkę pieniędzy na ten cel. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do dokonywania wpłat na konto BS Poddębice o /Uniejów nr 51 9263 0000 2009 4360 2002 0001.

Prosimy wpisywać jako tytuł wpłaty: SZTANDAR, TABLICA okolicznościowa 40 lat.

Aby wyrazić wdzięczność darczyńcom pragniemy wystosować podziękowanie w kwartalniku Nasza Gazeta i na stronach internetowych oraz portalach społecznościowych. Każda instytucja, środowisko, organizacja, osoba fizyczna i prywatna, która dokona wpłaty otrzyma symboliczną cegiełkę i zostanie wymieniona jako ofiarodawca. Darczyńcy sztandaru przybiją ozdobne gwoździe na sztandarze podczas uroczystości jego nadania. Cegiełki można również zakupić w sekretariacie ZPEWIR w Stemplewie. Zakończenie zbiórki 14 października br. Główne uroczystości planowane na 21 października 2022r

Dyrektor ZPEWIR w Stemplewie

Prosta forma wpłaty cegiełki na tablicę okolicznościową z okazji 40-lecia Kształcenia Specjalnego w Stemplewie:

1. wybrać kwotę Cegiełki: 5,00 zł , 10,00 zł 20,00 zł  lub wpisać dowolną kwotę

2. wybrać formę płatności: Płatność kartą, blikiem, przelewem elektronicznym, przelewem tradycyjnym itp.

3. odliczyć darowiznę od dochodu: Potwierdzenie przekazania darowizny upoważniające do odliczenia od dochodu otrzymasz na wskazany adres e-mail. Osoba fizyczna do 6% dochodu, osoba prawna do 10% dochodu.