W dniu 21 listopada 2023r. Senator RP Przemysław Błaszczyk odwiedził naszą szkołę i wręczył dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie literackim „List do taty”. Organizatorem konkursu jest senacka Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej oraz senatorowie, którzy przeprowadzili go w swoich okręgach wyborczych. Uczestniczyło w nim prawie 2500 tys. prac nadesłanych przez uczniów z około 450 szkół.
Podstawowym celem konkursu, organizowanego co dwa lata od 2011 r., jest skierowanie uwagi opinii publicznej na rolę ojca w życiu dziecka. Konkurs jest adresowany do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych, których zadaniem jest napisanie listu na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata.
Pięcioro uczniów z naszej szkoły zostało docenionych w konkursie i otrzymało dyplomy oraz nagrody od senatora. Są to uczniowie z SOSW: Krzysztof, Klaudia, Amelia i Natalia oraz Emilka z MOS. Wielkie gratulacje !!!

foto b