Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice, szanowne Grono Pedagogiczne, pracownicy ZPEWIR  w Stemplewie. Dziś w kalendarzu  4 września. To znak, że wakacje dobiegły końca, a my spotykamy się, by rozpocząć nowy rok szkolny. Mam nadzieję, że wypoczęliście i jesteście gotowi na nowo podjąć trud nauki i stawić czoła wyzwaniom, które postawi nam los.

Życzę wszystkim Uczniom, aby czas spędzany w naszej szkole był radosny, bezpieczny, ale i pracowity. Życzę wam wytrwałości w dążeniu do celu i wielu sukcesów, które będą dla Was powodem do dumy. Mam nadzieję, że gdy nadejdą kolejne wakacje, każdy z Was będzie mógł z satysfakcją spojrzeć na miniony rok i powiedzieć: To był dla mnie dobry rok!

Wierzę, że pomogą Wam w tym Wasi nauczyciele, wychowawcy  którzy będą dla Was wsparciem i pomogą w każdej sprawie.

Wierzę również, że będziecie mogli realizować tutaj swoje cele i spełniać marzenia.

Drodzy Rodzice, na początku tego roku życzę Wam dużo cierpliwości i spokoju oraz wielu powodów do zadowolenia i  dumy z dzieci. Jak zawsze liczę na owocną współpracę.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Placówki, życzę Wam siły i wytrwałości w podejmowanych działaniach, satysfakcji z wykonywanej pracy i zadowolenia z jej efektów. 

„Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo” i takiego bogactwa życzę nam wszystkim jak najwięcej w tym roku.