Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi placówki w Stemplewie! Szanowni zebrani!
Kończymy kolejny rok szkolny, który był pełen wyzwań i czasem niepewności.
Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością nadrzędną, dotarliśmy do końca.
Drogie Dzieci. Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił.
Drodzy Absolwenci, życzę Wam abyście z wiarą w siebie szli przez życie. W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia już poza murami tej szkoły!
Szanowni Rodzice ! Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające placówkę, za zrozumienie, budowanie pozytywnego wizerunku szkoły i zaangażowanie. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców, ogromnie dziękuję.
Kadrze zarządzającej, swoim zastępcom, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom placówki dziękuję za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszych dzieci i młodzieży. Dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek w wychowanie, bezpieczeństwo naszych wychowanków i za dbałość o edukację, rehabilitację, opiekę, wychowanie i kształcenie dorosłych. Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej placówki w środowisku lokalnym i dalszym.
Dziś przyszła pora na chwilę wytchnienia, pora na zasłużony odpoczynek.
Życzę Wam, aby czas wakacji był naprawdę wyjątkowy i przede wszystkim bezpieczny. Dbajcie o siebie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy. Wracajcie cali i zdrowi oraz wypoczęci.
We wrześniu czekają nas nowe inicjatywy w tym obchody 40-lecia działalności placówki, nadanie sztandaru i inne szkolne zadania.
Z pozdrowieniami
Dyrektor ZPEWIR w Stemplewie
Andrzej Zielonka

foto b