Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klasy I ZET wybrały się do sali zabaw Smokolandii zaczarowanej krainy, która zabrała nas w piękną podróż pełną przygód i radosnych chwil.

Po przybyciu na miejsce zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani i zaproszeni do wspólnej zabawy. Na początku  wszystkie dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

W sali zabaw dzieci miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, trampolinę, mini samochody, piłki do skakania, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Dzieci miały okazję ćwiczyć umiejętności manipulacyjne i sprawnościowe. Sala zabaw to wymarzone miejsce dla dzieci, w którym mogli aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji, pożegnaliśmy się z tym bajkowym miejscem i wróciliśmy do szkoły.

FOTO