Gimnastyka korekcyjna
Indywidualna gimnastyka korekcyjna jest jedną z najważniejszych metod zapobiegania i leczenia wad postawy. Specjalnie dobrane ćwiczenia mają bezpośredni wpływ na korekcję postawy: zwiększenie siły mięśni, wytworzenie nawyku utrzymywania prawidłowej postawy ciała. Pośrednio wpływają, również na wydolność i sprawność organizmu. Korektywa obejmuje zestaw ćwiczeń zwiększający siłę mięśni brzucha, grzbietu oraz prostowników nóg, ćwiczenia z aktywnego strechingu, ćwiczenia wydolnościowo – wytrzymałościowe z uwzględnieniem ćwiczeń oddechowych zwiększających pojemność płuc.
Plan zajęć od 18.01.2021
Nr zadania |
Prowadzący |
Wymiar zajęć |
Termin zajęć |
7. SOSW
|
Gawron Paweł wsparcie psychokorekcyjne |
2 h |
Wtorek 16.00-17.00, 17.00-18.00 |
Kaliszka Marzena Zaj. Korekcyjno kompensacyjne |
2h |
Poniedziałek 12.35-13.35 Wtorek 11.50-12.50 |
|
Piszczałkowski Maciej Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Piątek 9.40 - 10.40 Poniedziałek 16.00-17.00 |
|
Wyrzykowska Katarzyna Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Czwartek 12.40-13.40, 13.40-14.40 |
|
Marta Gawron Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Poniedziałek 14.00-15.00, 15.00-16.00 |
|
Jankowska Dominika Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Czwartek 13.30 – 14.30 Środa 7.50-8.50 |
|
Kubiak Małgorzata Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Poniedziałek 12.40-13.40; 13.40 – 14.40 |
|
Zielonka Bogumił Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Poniedziałek 16.00-17.00 Środa 16.00- 17.00 |
|
Zielonka Małgorzata Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2 h |
Piątek 12.40 – 13.40, 13.40-14.40 |
|
Radoszewska Anna – logopedia |
2h 2h |
Poniedziałek 12.40-13.40 Środa 12.40-13.40 Poniedziałek 13.40-14.40 Wtorek 14.00-15.00 |
|
9. |
Kałużna Grażyna MOS arteterapia |
2h |
Poniedziałek 7.50 – 8.50 Czwartek 7.50-8.50 |
Zielonka Agnieszka SOSW arteterapia |
2h |
Poniedziałek 7.50 – 8.50 Czwartek 16.00-17.00 |
|
9. |
Wawrzyniak Jolanta SOSW muzykoterapia |
2h |
Piątek 7.50-8.50; 8.50 -9.50 |
Plan zajęć od 01.02.21
Nr zadania |
Prowadzący |
Wymiar zajęć |
Termin zajęć |
7. SOSW
|
Gawron Paweł wsparcie psychokorekcyjne |
2 h |
Wtorek 16.00-17.00, 17.00-18.00 |
Kaliszka Marzena Zaj. Korekcyjno kompensacyjne |
2h |
Poniedziałek 12.35-13.35 Wtorek 11.50-12.50 |
|
Piszczałkowski Maciej Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Piątek 9.40 - 10.40 Poniedziałek 16.00-17.00 |
|
Wyrzykowska Katarzyna Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Czwartek 12.40-13.40, 13.40-14.40 |
|
Marta Gawron Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Poniedziałek 14.00-15.00, 15.00-16.00 |
|
Jankowska Dominika Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Czwartek 7.50 – 8.50 Czwartek 13.30-14.30 |
|
Kubiak Małgorzata Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Poniedziałek 12.40-13.40; 13.40 – 14.40 |
|
Zielonka Bogumił Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2h |
Poniedziałek 16.00-17.00 Środa 16.00- 17.00 |
|
Zielonka Małgorzata Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne |
2 h |
Piątek 12.40 – 13.40, 13.40-14.40 |
|
Radoszewska Anna – logopedia |
2h 2h |
Poniedziałek 12.40-13.40 Środa 12.40-13.40 Poniedziałek 13.40-14.40 Wtorek 14.00-15.00 |
|
9. |
Kałużna Grażyna MOS arteterapia |
2h |
Poniedziałek 7.50 – 8.50 Czwartek 7.50-8.50 |
Zielonka Agnieszka SOSW arteterapia |
2h |
Poniedziałek 7.50 – 8.50 Czwartek 16.00-17.00 |
|
9. |
Wawrzyniak Jolanta SOSW muzykoterapia |
2h |
Piątek 7.50-8.50; 8.50 -9.50 |