Nazwa konkursu, olimpiad, zawodów

Osiągnięcie  Imię i nazwisko

 III Integracyjny Turniej Piłki Nożnej

o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego

„POŁĄCZENI PASJĄ” Uniejów 2019

 II miejsce drużynowo  

Dominik S., Sebastian S.

Grzegorz K., Kryspin C.

Maciej T., Robert S.

Kacper K., Jakub A.

Sebastian C.
 

Łódzki Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych Kutno 2019

 

II - bieg 50m

I - skok w dal

III – bieg 100m

III – pch. kulą

II – bieg 100m

I – skok w dal

I – bieg 100m

I- skok w dal

I – bieg 100m

I – skok w dal

II- bieg 100m

I – pch. kulą

II miejsce drużynowo – sztafeta 4x100m
 

Krzysztof A.

Piotr K.

Dominik S.

Tomasz K.

Wiktor W.

Marcin D.                

Tomasz K., Marcin D., Dominik S., Wiktor W.
 

Mityng w Biegach Przełajowych

„Pamięci Janusza Kusocińskiego”

Stemplew 2019 
 

I - 400m

II - 400m    

III - 400m   

I – 800m

II – 800m

III- 800m   

I - 1600m  

II – 1600m

III – 1600m               

 

Krzysztof A.

Bartosz D.

Jakub S.

Mikołaj P., Tomasz K., Klaudia M,. Marta S., Wiktoria P., Ada A., Krzysztof B., Jakub Z.

Igor T., Wiktor W., Ewa G. Katarzyna S., Oliwia S., Anastazja A,. Dominik K., Aleksander P.,

Dominik M., Patryk P., Wiktoria O., Jakub F., Adrian G.,

Dominik C., Maciej T., Kryspin C., Robert S.

Konrad M., Kamil K., Kacper K., Sebastian C.

Konrad T., Filip W.,

Dominik B.,

Sztafetowe Biegi Przełajowe  Stemplew 2019  

I – miejsce drużynowo

II – miejsce drużynowo

III – miejsce drużynowo
 

Kacper K., Filip W., Krzysztof B., Aleksander P., Ada A., Kryspin C.

Robert S., Kamil K., Jakub F., Adrian B., Wiktoria P., Dominik B.

Sebastian C., Maciej T., Dominik K., Jakub Z., Anastazja A., Tomasz W.
Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego Stemplew 2019

I – miejsce

II –  miejsce

III – miejsce

Aleksandra M., Sebastian C., Patryk C., Krzysztof B., Dominik S.

Paulina M., Dominik B., Filip W., Dominik K., Kamil K.

Anastazja A., Robert S., Adrian S., Adrian G., Tomasz K.
Sportowy Turniej Wiedzy i Sprawności „Rambit” Stemplew 2019  

I – miejsce drużynowo

II –  miejsce drużynowo

III – miejsce drużynowo

Kryspin C., Robert S., Kacper K., Filip W.,

Kamil K., Sebastian C.

Wiktoria P. Anastazja A., Paulina M., Roksana O., Aleksandra A., Lena B.

Dominik B., Dominik K., Aleksander P., Adrian G., Jakub Z., Kacper C.
Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Starosty Łęczyckiego Łęczyca 2019 III – miejsce drużynowo  Kryspin C., Kacper K., Jakub A., Robert S.,
Maciej T., Sebastian C., Dominik B.
Mikołajkowy Turniej Piłki Koszykowej Stemplew 2019  

I – miejsce drużynowo

II –  miejsce drużynowo

III – miejsce drużynowo

 

Kacper K., Robert S., Jakub A., Kacper K., Adrian B., Dominik K.

Kryspin C., Maciej T., Filip W., Aleksander P., Jakub F., Jakub Z.

Mikołaj P., Grzegorz K., Konrad T., Cybulski S., Dominik B., Anastazja A.
Wejście Placówki do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie
 

III Integracyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego „POŁĄCZENI PASJĄ” 

 II miejsce drużynowo  

Dominik S., Sebastaian S., Grzegorz K., Kryspin C., Maciej T., Robert S., Kacper K., Jakub A., Sebastian C.

 

Szkolny konkurs ładnego pisania

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce
 

Alicja Cz.

Paula G. i Katarzyna Sz.

Wiktoria O. i Wiktor W.

 XI Międzynarodowy Konkurs Artystyczny  wyróżnienie  Adrian G
 Festiwal Piosenki Wakacyjnej w Łęczycy  nagroda rzeczowa  Aleksander P.
Konkurs plastyczny „Jestem Eko”

Wyróżnienie – nagroda – 20% dofinansowanie
do tygodniowego pobytu całej klasy w Ośrodku Wypoczynkowym „Ostoya” w Kawęczynku na Roztoczu

 Tomasz K, Wiktoria O.
Konkurs wiedzy o Polsce – tematyka – „Regiony Polski” , organizator SOSW nr 3 „Jordanówka” w Łodzi II miejsce

Tomasz K., Joanna G., Wiktor W., Piotr K.

 

Międzyszkolny Przegląd Pieśni i Poezji Patriotycznej, Stemplew 2019 dyplom za udział Aleksander P.
VI Festiwal wokalny dla dzieci i młodzieży „CANTUS” organizowany przez WODN w Zgierzu wyróżnienie Aleksander P.
 Festiwal Talentów w Turku „Na góralską nutę” dyplom i nagroda rzeczowa za udział Adam K., Daria G., Ewa G., Joanna G., Adrianna B.

Konkurs gastronomiczny „Małe co nieco” w Łodzi – dla Szkół Przysposabiających do pracy dyplom i nagroda rzeczowa za udział Tomasz K, Wiktoria O.
XII Integracyjny Przegląd Zespołów Artystycznych „Piosenka zimowa, kolędy i pastorałki” nagrody i dyplomy za udział  
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel zwierzak”. nagroda w III grupie Antoni K.
VIII Edycja Międzyośrodkowego Konkursu Plastycznego ,, Najbardziej życzliwa twarz św. Mikołaja „ Koło

III miejsce

wyróżnienie

Piotr K.

Natalia T.