Nazwa konkursu, olimpiad, zawodów

Osiągnięcie

Imię i nazwisko ucznia

Festiwal Pomysłów Twórczych w Aleksandrowie Łódzkim

2 miejsce

Mikołaj P.

Konkurs plastyczny „Kochajmy zwierzęta” – SOSW w Koninie

1 miejsce

Katarzyna Sz.

Tomasz K.

Łódzki Mityng Lekkoatletyczny Bełchatów (26. 09. 2018 r.)

1 miejsce

Karolina K.

2 bieg na 100 m

2 skok w dal

Tomasz K.

2 bieg na 100 m

2 pchnięcie kulą

Patryk P.

Szkolny konkurs pięknego pisania

1 miejsce

Sebastian S.

2 miejsce

Paula G.

Daria G.

3 miejsce

Alicja Cz.

Konkurs fotograficzny ,, Moja mała Ojczyzna- Miejsca Pamięci i Walki o Niepodległość.

wyróżnienie

Piotr K.

Międzynarodowy konkurs plastyczny „Powróćmy jak za dawnych lat, w zaczarowany bajek świat” pod  honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Ropczyc. Organizator -

Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej

2 miejsce

Wiktoria O.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego - Stemplew

1 miejsce

Filip W.

2 miejsce

Tomasz K.

Adrian G.

3 miejsce

Patryk D.

Jesienny Bieg po Zdrowie - Stemplew

1 miejsce

Tomasz K.

Konkurs plastyczny „Najbardziej życzliwa twarz  Mikołaja” organizowany przez SOSW w Kole

1 miejsce

Tomasz K.

wyróżnienie

Adam K.

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Polsce – Łódź

2 miejsce (zespołowo)

Karolina K.

Ewa G.

Konkurs „Wychowanek miesiąca”

wyróżnienie

Kacper K.

Aleksandra M.

II Turniej Piłki Nożnej "Połączeni Pasją" w Uniejowie

2 miejsce zespołowo

Kacper K.

Kryspin C.

Robert S.

Szkolny konkurs "Najciekawsze hasło motywujące do nauki"

1 miejsce

Paulina M.

Gwiazdkowy Turniej Piłki Halowej w Łęczycy

3 miejsce

Sławomir R.

Łódzki Mityng Lekkoatletyczny Bełchatów (26. 09. 2018 r.)

II  miejsce -pchnięcie kulą i II  miejsce - bieg na 100 metrów

Patryk P.

Życzliwa twarz św. Mikołaja

II miejsce

Natalia T.

Życzliwa twarz św. Mikołaja

III miejsce

Daria G.

Konkurs plastyczny „Najbardziej życzliwa twarz  Mikołaja” organizowany przez SOSW w Kole

I miejsce

Tomasz K.

wyróżnienie

Katarzyna Sz.

Konkurs pięknego pisania

II miejsce

Daria G.

Konkurs fot. ,, Moja mała Ojczyzna- miejsca pamięci i walki o niepodległość

wyróżnienie

Piotr K.

Konkurs plastyczny „Kochajmy zwierzęta”  organizowanym przez SOSW w Koninie.

I miejsce

Tomasz K.

I miejsce

Katarzyna S.

Międzynarodowy konkurs plastyczny „Powróćmy jak za dawnych lat, w zaczarowany bajek świat” pod  honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Ropczyc. Organizator -

Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej

II miejsce

Wiktoria O.

Bieg na 100 m i skok w dal - Łódzki Mityng Lekkiej Atletyki Olimpiad Specjalnych w Bełchatowie 

II  miejsce

Tomasz K.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego – Stemplew

II miejsce

Tomasz K.

Jesienny Bieg po Zdrowie - Stemplew

I miejsce

Tomasz K.

Wojewódzki konkurs Plastyczny pod Hasłem „Malowane muzyką” w Radomsku

I miejsce

Tomasz K.

Międzyośrodkowy Przegląd Twórczości Artystycznej „Talent show” w Kole

Nagroda specjalna

III GZET

Nagroda specjalna

Joanna G.

Nagroda specjalna

Klaudia M.

Nagroda specjalna

Michał G.

Nagroda specjalna

Dominik M.

Regionalne Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce Łowicz 06.06.2019 r

I miejsce - konkurs plastyczny

II miejsce - bieg na 1 km

Kacper K.

II miejsce- rzut piłeczką palantową

III miejsce- konkurs plastyczny

Paulina M.

I miejsce skok w dal

II miejsce bieg na 60 m

Wiktoria P.

III miejsce- rzut piłeczką palantową   

Robert S.

III miejsce- skok w dal                                 

Kornel K.

Gwiazdkowy Turniej Piłki Halowej w Łęczycy

III miejsce zespołowo

Sławomir R.

Wojewódzki konkurs plastyczny” Plastyczne nutki filmowe czyli malowanie muzyki”

II miejsce

Agata O.

Festiwal Pomysłów Twórczych w Aleksandrowie łódzkim

II miejsce

Mikołaj P.

Wojewódzki Konkurs INFO-MAT

I miejsce w powiecie łęczycki

Kamil K.

Aleksander P.

Regionalne Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce  Łowicz

II miejsce w skoku w dal

I miejsce bieg na 60 m

II miejsce rzut piłeczką palantową

II miejsce bieg na 60 m

I miejsce rzut piłeczką palantową

Andrzej M.

Eryk B.

Sławomir R.