SOSW

Dzień tygodnia

Godz. od…do (nr kolejny lekcji)

Nazwisko i imię nauczyciela

Poniedziałek

Czwartek

16.00-17.00 (9)

12.45-13.45 (6)

Krawczyk Ewa

Piątek

7.50-8.50 (1)

8.50-9.50 (2)

Wawrzyniak Jolanta

Wtorek

16.00-18.00 (9,10)

Gawron Paweł

Poniedziałek

14.00-16.00(7,8)

Gawron Marta

Poniedziałek

12.40-14.40 (6,7)

Kubiak Małgorzata

Poniedziałek

14.40-15.40 (8)

Zielonka Agnieszka

Czwartek

12.40-14.40 (6,7)

Wyrzykowska Katarzyna

Środa 

Piątek

12.40-13.40 (6)

12.40-13.40 (6)

Zielonka Małgorzata

Poniedziałek

Środa

16.00-17.00 (9)

16.00-17.00 (9)

Zielonka Bogumił

Czwartek

Środa

 13.30 - 14.30 (7)

 7.50-8.50 (1)

Jankowska Dominika

Czwartek

11.40-12.40 (5)

12.45-13.45 (6)

Boniecka-Wincenciak Beata

  

Piątek

13.40-14.40 (7)

Olczak Dariusz

Poniedziałek

Wtorek

9.40-10.50 (3)

11.40-12.40 (5)

Piszczałkowski Maciej

Poniedziałek 7.50-8.50 (1) Hync Damian

Poniedziałek

Wtorek

12.35-13.35 (6)

11.40-12.40 (5)

Marzena Kaliszka

MOS

Dzień tygodnia

Godz. od…do

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Poniedziałek 

Czwartek

7.50-8.50 (1)

7.50-8.50 (1)

Kałużna Grażyna

 
 
 

Poniedziałek

Środa

7.50-8.50 (1)

16.00-17.00 (9)

Zielonka Agnieszka

 
 
 
 

 

Ważny od 09.11.2020 r.

Nr zadania

Prowadzący

Termin zajęć

1.

Piotr Łukasiewicz

MOS  - przedsiębiorczość

Poniedziałek 16.00-17.00

2.

Olczak Dariusz –       j. angielski

SOSW

Piątek 13.40 – 14.40

5.

Hync Damian - informatyka

SOSW

Środa 15.30 – 16.30

6.

Jankowska Dominika – j. polski

MOS

Czwartek 7.50 – 8.50

Jankowska Dominika – j. polski    SOSW

Czwartek 15.00 – 16.00

7.

SOSW

Gawron Paweł

wsparcie

psychokorekcyjne

Wtorek 16.00-17.00

7.

SOSW

Kaliszka Marzena

Zaj. Korekcyjno kompensacyjne

Poniedziałek 12.35-13.35

Piszczałkowski Maciej

Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne

Piątek  9.40 - 10.40

Wyrzykowska Katarzyna

Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne

Czwartek 7.50 – 8.50

Marta Gawron

Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne

Poniedziałek 14.00-15.00

Jankowska Dominika

Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne

Piątek 8.50 – 9.50

Kubiak Małgorzata

Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne

Poniedziałek 7.50 – 8.50

Zielonka Bogumił

Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne

Poniedziałek 16.00-17.00

Zielonka Małgorzata

Zaj. Korekcyjno - kompensacyjne

Piątek 12.40 – 13.40

7.

SOSW

Krawczyk Ewa  - logopedia

1.Środa 14.30-15.30

2. Czwartek 16.00 – 17.00

Boniecka-Wincenciak

Beata – logopedia

Poniedziałek 8.35 – 9.35

Poniedziałek 15.00-16.00

8.

MOS

Łukasiewicz Elżbieta – socjoterapia

Wtorek 15.00-16.00

Łagodzińska – Włodarczyk Sylwia - socjoterapia

Środa 16.00 – 17.00

9.

Kałużna Grażyna

MOS

arteterapia

Piątek 13.30 – 14.30

Zielonka Agnieszka

SOSW arteterapia

Czwartek 16.00-17.00

9.

Wawrzyniak Jolanta

SOSW

muzykoterapia

Wtorek 15.00-16.00

Doradztwo zawodowe, przedsiębiorczość – kształtowanie u uczniów kompetencji kluczowych oraz umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy

zad1