Pracownicy ZPEWIR w Stemplewie, Rodzice i Uczniowie

Zakończył się rok szkolny 2019/2020 i rozpoczęły wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach zmagań.

Minął kolejny rok wytężonej pracy, rok sukcesów i trudności, nowych wyzwań i zmian, rok wielu cennych inicjatyw i twórczych działań dla dobra edukacji, wychowania i rehabilitacji dzieci i młodzieży. Rok inny niż wszystkie wcześniejsze. Przyszło nam zmagać się z nauczaniem zdalnym, z koronawirusem z wieloma różnymi trudnościami.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom placówki życzę by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Rodzicom naszych uczniów dziękuję za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie finansowe różnych przedsięwzięć, ufundowanie nagród na zakończenie roku szkolnego, życzliwe podejście do spraw związanych ze szkołą, gotowość do współpracy i rozwiązywania problemów.

Przyjaciołom naszej placówki dziękuję za serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość.

Niech przyszłość przyniesie wiele optymizmu pozwalającego zmieniać marzenia w piękną, pełną sukcesów rzeczywistość.

Wielu radosnych przeżyć, spokoju, wytrwałości, zdrowia i szczęścia w każdym dniu wakacji życzy

Dyrektor ZPEWIR w Stemplewie
Andrzej Zielonka

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!!!