11 maja 2018r. odbył się XIV Wojewódzki Przegląd Piosenki Religijnej „Aniołkowe Nutki”, zorganizowany  przez Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi przy współpracy Parafii Najświętszego Imienia Jezus przy ul. Sienkiewicza 60.

Przegląd Piosenki Religijnej „Aniołkowe Nutki” odbywa się cyklicznie od 2005 roku. Skierowany jest do uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz podopiecznych placówek szkolno-wychowawczych z województwa łódzkiego. Naszą placówkę - godnie i z ogromnym zaangażowaniem - reprezentowały uczennice Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii. Solistka Paulina  zaprezentowała się w pięknej pieśni „Jest na świecie miłość”, natomiast zespół w składzie: Paulina, Dominika, Wiktoria, Aleksandra, Wiktoria i Natalia zaprezentował piosenkę „Będziemy tańczyć, będziemy śpiewać”, za którą uzyskał I miejsce.

Jesteśmy dumni z osiągnięcia naszych uczennic i składamy im wielkie gratulacje i podziękowania!

Udział w przeglądzie umożliwia uczestnikom nawiązanie kontaktów rówieśniczych z kolegami z innych szkół, stwarza możliwość rozwijania umiejętności i zdolności artystycznych, a także zapewnia poczucie sukcesu. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani wartościowymi i ciekawymi upominkami.

Impreza była naprawdę wspaniała. Wszyscy byliśmy pod dużym wrażeniem i z wielką przyjemnością przyjedziemy w przyszłym roku. 

Jolanta Wawrzyniak